تحقیق و توسعه

044

امور مهندسی شرکت آبفلزپمپ،مسئولیت طراحی محصولات متناسب با شرایط درخواستی مشتری وارائه اطلاعات فنی و تهیه انواع کاتالوگ و بروشور را به عهده دارد.جوابگویی به سوالات فنی و تخصصی در مورد پمپ و پیشنهاد راهکارهای ویژه برای رفع مشکلات پمپاژ از جمله تراز نبودن کوپله پمپ و موتور،صحیح نبودن ارتفاع مکش و در نظر نگرفتن دما،نوع و ویسکوزیته سیال از وظایف این گروه میباشد.
استفاده از آلیاژهای مختلف مانند چدن خاکستری،چدن داکتیل،برنز،فولاد کربنی و فولاد زنگ نزن این امکان را فراهم می آورد تا پمپ های ساخت شرکت صنایع پمپیران در جابجایی فاضلاب،محلول های شیمیایی،هیدروکربن ها و …. کاربرد وسیعی داشته باشد که امور مهندسی شرکت آبفلزپمپ جنس قطعات پمپ ها را انتخاب می نماید.بسته به میزان ارتفاع و دبی مورد نیاز مشتری،متخصصین ما با در نظر گرفتن نوع سیالPH،ترکیبات شیمیایی سیال،میزان خورندگی و غلظت مواد همراه سیال،نوع و تیپ پمپ را مشخص نموده و مناسب ترین مدل پمپ را به مشتریان ارائه می نمایند.
امور مهندسی عملیات مربوط به تهیه مدارک فنی،آنالیز قطعات،مدل سازی قطعات و شناسایی تامین کنندگان مطلوب در مورد پروژه های ویژه را به عهده گرفته و استانداردهای بین المللی را در عملیات تولید جاری می نماید.
برگزاری سمینار آموزشی برای سازمان های آب و فاضلاب سراسر کشور،شرکت ها و کارخانجات،پالایشگاه ها و مراکز دانشگاهی در زمینه اصول صحیح انتخاب،نصب،بهره برداری و نگهداری پمپ ها نیز از جمله مسئولیت های متخصصین این امور می باشد.مشاوره فنی در مورد رفع مشکلات بهره برداری از محصولات سازندگان خارجی،به طور مثال جایگزینی قطعات داخلی به جای قطعات محصولات خارجی،تعویض نوع آب بند از نوار گرافیتی به مکانیکال سیل(آب بند مکانیکی)و بالعکس برعهده متخصصین امور مهندسی می باشد.

045

theme
رفتن به بالا