واحــــد خدمات پس از فــروش صنایع پمپیران تحت عنوان شرکت نوآوران پمپ بـــارش بــا هدف ارائه خـدمات و کـالاهای پشتیبان در حـداکثر مطلوبیت به لحـــاظ کیفــــی و همچنین متناسب با خواست و نیاز مشتریان در جهت حصول اطمینـان خـاطر، افزایش رضـایت و ایجـاد وفـــــاداری در آنــان در حــــوزه هـــای عملیاتی گارانتی ،  نگهداری و تعمیرات ، قطعات یدکی اصلی و دستورالعمل های نصب و نگهداری تشکیل گردیده است.

گارانتی

کلیه محصولات تولیدی شرکت صنایع پمپیران از تاریخ فروش به مدت ۱۸ ماه و از زمان نصب و راه اندازی به مدت ۱۲ ماه ( هر کدام که زود تر حادث شود ) مشمول گارانتی می باشد.

شرایط  و ضوابط گارانتی شرکت صنایع پمپیران:                                                             

۱- ثبت مشخصات محصول در سامانه گارانتی شرکت پمپیران

۲-انتخاب الکتروپمپ مناسب با شرایط بهره برداری

     – میزان آبدهی

     – ارتفاع پمپاژ

     – میزان ماسه دهی مجاز  چاه برای الکتروپمپ های شناور

۳- رعایت دقیق مراحل نصب مطابق با دفترچه های راهنما

۴- استفاده از مفصل های استاندارد در مفصل بندی کابل الکتروموتور های شناور

۵- راه اندازی الکتروپمپ توسط تابلوهایی که حداقل قطعات زیر را شامل باشد:

    – کنتاکتور ساخت شرکت های معتبر و متناسب با جریان الکتروموتور

    – بی متال ساخت شرکت های معتبر و تنظیم آن متناسب با جریان جذبی الکترپمپ در نقطه کاری

    – فیوز های متناسب با جریان جذبی الکتروموتور

    – کنترل فاز و تنظیم مناسب آن

    – نصب تابلو در محل مناسب و سرپوشیده و یا استفاده از تابلو بارانی در فضای رو باز

    – سوئیچ کنترل سطح و یا جریان آب ، جهت جلوگیری از خشک کار کردن الکتروپمپ شناور

۶- استفاده از کابل با روکش  و سایز مناسب بطوری که حداکثر افت ولتاژ در مسیر کابل( از تابلو تا الکتروموتور ) بیشتر از ۳ درصد ولتاژ نامی الکتروموتور نباشد.

۷- عدم وجود صدمات فیزیکی در هنگام حمل و نقل ، جابجائی و نصب

۸- عدم انجام هر گونه دستکاری و تعمیر توسط افراد غیر مجاز

 نصب ونگهداری و تعمیرات

طی سالیان اخیر دستگاهها و تجهیزات رشد و تکامل روز افزونی پیدا کرده اند و همواره بحث نگهداری و تعمیرات آنها، یکی از مهمترین مسائل مدیران صنایع مختلف بوده است و در این رابطه تلاشهایی برای دستیابی به روشهایی جهت افزایش راندمان، ایمنی و کاهش هزینه ها ادامه داشته است

با اجرای برنامه موثر کنترلی و نظارتی بر وضعیت محصولات  ، می‌توان هزینه های مستقیم و غیر مستقیم را برای مشتریان کاهش داد. در واقع با پیش‌بینی زمان خرابی و تعمیر و کاهش هزینه تعمیرات و کاهش وقفه های زمانی در بهره برداری از محصولات ، می توان امکان برنامه‌ریزی موثر در عملکرد محصول  ،  افزایش ایمنی، صرفه جوئی های مالی و بطور کلی افزایش بازده اقتصادی را بوجود آورد. اجرا، بکارگیری و توسعه روشهای نظارتی بر محصولات بعنوان ابزار نگهداری و تعمیرات ، باعث افزایش  طول عمر محصولات و کاهش مصرف قطعات یدکی می گردد

شرکت صنایع پمپیران جهت ارائه آموزش و راهنمایی به مشتریان خود در خصوص

۱- آشنایی با پمپ(ساختار،کاربرد)

۲- نصب و بهره برداری (شرایط نصب ، نوع اتصالات ،بازرسی قبل راه اندازی ،  راه اندازی)

۳– تعمیرات (آببندی ، یاتاقان ها ،روانکاری، عیب یابی ، دمونتاژ و مونتاژ مجدد،  قطعات یدکی)

در همین راستا شرکت صنایع پمپیران با انتشار دفترچه های راهنمای نصب و نگهداری مختص هر محصول  و ارسال آن به همراه محصولات   و همچنین  با پشتیبانی فنی ،  تعامل خود با مشتریان را در راستای استفاده بهینه از محصولات و کاهش خرابی ها افزایش داده  است.

 قطعات یدکی اصلی

بدون شک آنچه وفاداری مشتری به یک نام تجاری را جاودانه خواهد ساخت، محصولی که به وی عرضه داشته اید نیست، ما بر این باوریم که در فضای رقابتی کسب و کار در دنیای امروز، مشتری چشم انتظار و تحلیل گر  ، ارزش ، احترام و اهمیتی است که پس از خرید برای وی قائل می شوید. ما در واحد تامین قطعات یدکی خود را متعهد می دانیم که اهمیت و احترام به مشتری را، در تأمین به موقع قطعات اصلی و با کیفیت، با بهای مناسب و در حد نیاز وی خلاصه نمائیم.